Kitap Fuarındaki En Yenilikçi Ürün

  • 2016-03-28

Tüyap Bursa 14. Kitap Fuarı sona erdi. Terör endişeleriyle sönük başlayan fuar son dört gün ve özellikle hafta sonu özlenen yoğunluğa ulaştı. 300 yayınevinin katıldığı fuar çok sayıda kültürel etkinliğe ve imza günlerine de ev sahipliği yaptı.

Kitap fuarında çok farklı, yenilikçi bir ürün de kitapseverlere sunuldu. Tekstil mühendisi iki arkadaşın girişimiyle Kapax markasıyla hazırlanan kumaştan kitap kılıfları rengarenk desenleri ve farklı kitaplara uygun ölçüleriyle kitaplarına değer veren kişilerce yoğun ilgi gördü. Çantanızda taşırken veya okurken kitabınızı korumak istediğinizde kitap kılıflarını kullanabiliyorsunuz. Ayrıca metroda, otobüste, parkta, kafede ne okuduğunuzu merak eden rahatsız bakışları da önlemiş oluyorsunuz. Kitap kılıfları su geçirmez kumaşlardan yapılmış ve gerektiğinde yıkanabiliyor.

Şu ana kadar sadece hobi olarak yapılan kitap kılıfları Türkiye'de ilk defa Kapax tarafından seri üretimi yapılarak uygun fiyatlarla kitapseverlere sunuluyor. Kılıflar hem belli başlı kitapçılardan hem de internet üzerinden temin edilebiliyor.

Bu yepyeni ürün hem kendinize hem de kitap dostlarına harika bir hediye olabilir. Kitaplarınıza değer veriyorsanız mutlaka bir tane edinmek isteyeceksiniz.